Perfumy dla kochających Orient

2020-10-09

Niebanalne kobiety kochają nietuzinkowe zapachy, którymi mogą się otulać każdego ranka, by stawić czoło nowym, codziennym wyzwaniom. Od zawsze najlepiej do tego nadawały się perfumy robione przez Diora, przeznaczone właśnie dla takich wyjątkowych osobowości.


DIOR POISON https://mojezapachy.pl/perfumy-damskie/christian-dior-poison-woda-toaletowa-100ml – nie można im się oprzeć

Dior doskonale wie, jak w prosty sposób dokonać niemożliwego i z zaledwie kilku składników przygotować eliksir, który pochłonie każdego, kto się z nim zetknie. Takie są właśnie perfumy DIOR POISON – zalotne, zwracające na siebie uwagę, zapadające w serce i w pamięć. DIOR POISON to doskonała kompozycja, składająca się jedynie z trzech komponentów – róży, pomarańczy oraz wenezuelskiego bobu. To połączenie daje jednak niesamowity efekt i doskonale nadaje się do codziennego użytku, szczególnie, gdy korzysta z nich kobieta ciekawa świata i otwarta na niego i wyzwania, nowoczesna i kochająca wolność.


DIOR POISON – znajdziesz je w dobrej drogerii

Perfumy te znajdziesz w każdej dobrej drogerii, szczególnie internetowej.