Oferujemy krótkoterminowy wynajem długoterminowy aut używanych samochodów w Warszawie

2021-03-04

Wynajem w MobiCars to pakiet kompleksowych rozwiązań, niedostępnych przy leasingu! Wynajem długoterminowy jest pośrednią formą pomiędzy typowym wynajmem a leasingiem. Wielu przedsiębiorców (i nie tylko) zastanawia się, co jest bardziej opłacalne – leasing czy wynajem długoterminowy auta. Wynajem odróżnia od leasingu fakt, iż za wszelkie koszty związane z eksploatacją pojazdu odpowiada wynajmujący (przedsiębiorca zajmujący się profesjonalnie wynajmem samochodów). Oferujemy krótkoterminowy wynajem długoterminowy aut używanych samochodów w Warszawie. Chcesz zapytać o wynajem długoterminowy? Wynajem długoterminowy możliwy od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Wynajem długoterminowy – to kolejna alternatywa na sfinansowanie zakupu samochodu. Decydując się na wynajem długoterminowy, nie trzeba przygotowywać praktycznie żadnego elementu charakterystycznego dla własnej floty. Długoterminowy wynajem BMW polega na tym, że wybrany przez Ciebie pojazd jest oddany w użytkowanie na podstawie umowy wynajmu długoterminowego lub umowy leasingu operacyjnego. Wynajem długoterminowy samochodów używanych i nowych najczęściej pozwala na korzystanie z aut w dłuższym terminie, a po zakończeniu umowy pojazd wraca do wynajmującego. Wynajem długoterminowy jest w istocie dość skomplikowanym rozwiązaniem transportowym o kompleksowym wymiarze. Usługę opieramy na samochodach nowych, specjalnie pozyskiwanych dla Klienta lub samochodach używanych z zasobów naszej floty. Zmiana okresu obowiązywania umowy na wynajem długoterminowy. Wynajem w MobiCars to rozwiązania szczególnie atrakcyjne dla Startupów oraz sektora MŚP. Co wybrać, długoterminowy najem samochodu czy leasing? Wynajem długoterminowy samochodów pozwoli Ci poszerzyć firmowa flotę o pojazdy idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Niekiedy firmy wynajmujące auta pozwalają klientom biznesowym na wynajem długoterminowy samochodów używanych, ale warunki takiego najmu ustalane są indywidualnie z klientem. Sprawdź pełną ofertę na wynajem długoterminowy samochodów. Wynajem od leasingu wyróżnia głównie fakt, że nie ma potrzeby wnoszenia wkładu własnego. Jedyny koszt, jaki ponosi się przy wynajmie długoterminowym, to sama opłata za wynajem oraz, oczywiście, koszty zużytego paliwa. Oferujemy wynajem samochodów osobowych z lotniska Chopina w Warszawie. To wszystko powoduje, że długoterminowy najem samochodu jest coraz częściej wybieraną opcją przez przedsiębiorców. Prowadzimy wynajem na terenie całego kraju. Już nie musisz kupować samochodu, aby rozszerzyć firmową flotę – wynajem średnioterminowy to oszczędność i pełna obsługa. Opłata miesięczna za wynajem długoterminowy samochodów jest taka sama przez cały okres trwania umowy. Wynajem długoterminowy samochodów luksusowych marki BMW trwa co najmniej 6 miesięcy, a zakres obsługi aut obejmuje przynajmniej trzy z usług serwisowych, w tym zawsze serwis mechaniczny. Bardzo często wynajem długoterminowy aut jest mylony z leasingiem. Na wynajem długoterminowy do niedawna mogły pozwolić sobie tylko duże firmy, które dysponowały flotą minimum 20 samochodów.