Lacoste Essential to także hołd złożony życiu, z którego należy brać najwięcej, jak się da i to niezależnie od tego, czy jest się w pracy, czy też na imprezie

2019-10-14

Zielony krokodyl umieszczony na produktach Lacoste to znak rozpoznawczy firmy z branży odzieżowej. Przyjdź do drogerii Super-Pharm i sprawdź Lacoste perfumy na własnej skórze – nie zawiedziesz się. Lacoste to francuska marka zajmująca się produkcją ekskluzywnych ubrań, butów oraz zegarków. Lacoste Essential zapewnia uczucie świeżości przez cały dzień. Lacoste Essential to także hołd złożony życiu, z którego należy brać najwięcej, jak się da i to niezależnie od tego, czy jest się w pracy, czy też na imprezie. Lacoste dla mężczyzn, podobnie jak w przypadku wód toaletowych tworzonych dla pań, stawia na siłę orzeźwienia i w swoich buteleczkach zamyka wodno-cytrusowe akcenty. Patrząc na kolorowe flakony perfum damskich Lacoste można stwierdzić, ze zostały stworzone dla aktywnych dziewczyn oraz kobiet. Z czasem ubrania jego pomysłu podbiły serca aktywnych ludzi na całym świecie, a symbolem marki Lacoste stał się charakterystyczny krokodyl. Marka Lacoste przez lata swojej działalności zdobyła międzynarodową sławę. Lacoste Essential to pogodny, energiczny, świeży męski zapach. Lacoste jest symbolem nieformalnej elegancji, zarówno w branży modowej, jak i w świecie perfum. Damskie i męskie perfumy Lacoste są symbolem swobodnej elegancji już od kilkudziesięciu lat, plasując się wśród najsłynniejszych współczesnych marek modowych. Produkty Lacoste co roku odnotowują rekordową sprzedaż – kosmetyki oraz perfumy Lacoste lądują w koszykach zakupowych dojrzałych osób, jak i nastolatków. Lacoste Essential rozkwitają na skórze mężczyzny radością – poczuj ich lekkość i świeżość! Łatwo było go rozpoznać posród kilku innych próbek. Co ma wspólnego sport z modą? Tym razem Lacoste zachwyca wodą toaletową z kolekcji Essential. Lacoste Essential to idealne perfumy dla spontanicznych mężczyzn kochających aktywny tryb życia, a także niezależność i świeżość. René Lacoste dał marce nie tylko swoje nazwisko, ale także znany symbol – zielonego krokodyla. Zapachy Lacoste są dedykowane osobom dynamicznym, ceniącym sobie aktywność fizyczną, a także niebanalną elegancję. Mężczyzna używający Essential jest energiczny i zachwyca kobiety swoją spontanicznością, jednocześnie zachowując elegancję i klasę. René Lacoste dał marce nie tylko swoje nazwisko, ale także znany symbol - zielonego krokodyla. Lacoste to znany tenisista, ale także światowy producent odzieży casualowej i perfum dla kobiet oraz mężczyzn. Lacoste Essential to gładki i męski zapach, który można zcharakteryzować takimi słowami jak wolność, przyjemność i relaks. 12 w różnych wariantach, a także o Lacoste perfumy damskie. L’Homme, drzewno-aromatyczna woda toaletowa Lacoste składa się z kwaskowatej pigwy i rabarbaru przyprawionych pieprzem, imbirem i wanilią w bazie, zaś. Lacoste jest marką, która pozycjonuje się jako marka casualowa premium. Zapachy Lacoste dla kobiet i mężczyzn pojawiły się w ofercie marki dość późno. Pierwszymi perfumami w historii marki były Lacoste for Men w charakterystycznym, pudełkowym opakowaniu z logo aligatora.