Piękne, drewniane, wiszące literki drewniane dodadzą osobistego charakteru każdemu pokojowi

2021-03-04

Miałam ochotę na literki drewniane, ale widzę, że te z pianki są super. Podsumowując możliwości drewnianych dekoracji pokoju dziecięcego jest masa tak więc każdy na pewno znajdzie coś idealnego dla siebie lub na prezent! Pojedyncze literki w kształcie drewnianych kostek - przeznaczone do przymocowania na ścianę to niezwykle ciekawa propozycja urozmaicenia wnętrza. Piękne, drewniane, wiszące literki drewniane http://peticado.pl/kategoria/drewniane-litery dodadzą osobistego charakteru każdemu pokojowi. Wszystkie literki zapakowane jako prezent. Oferujemy kolorowe literki dekoracyjne i półkę do tworzenia napisów w pokojach dziecięcych. Typografia na ścianę to nie tylko ozdobne, fantazyjne czcionki. Podświetlane literki dla dzieci przedstawiające. Literki zawieszone są na doczepianych do nich kokardach. Dzięki temu, że do literek wybraliśmy folię półmatową, nie powoduje ona refleksów świetlnych, dlatego literki wyglądają bardzo szlachetnie i stylowo. Aby wspomóc ich w nauce, stworzyłam dziś literki z pianki. Kupujesz tyle sztuk, ile potrzebujesz literek - a w komentarzu do zamówienia napisz nam tylko, jakie literki mamy przygotować. Warto zaserwować sobie odrobinę z tego świata, a od razu wystrój wnętrza pokoju malucha będzie oryginalny i niepowtarzalny. Warto zauważyć, że literki z drewna są bezpieczne dla pociechy, gdyż malowane są specjalnymi farbkami. Naklejki na ścianę nadają się do zastosowania zarówno w kuchni jak i pokoju dziecięcym, salonie czy sypialni. Oferowane przez nas drewniane literki na ścianę wykonane zostały ze sklejki i pomalowane farbami akrylowymi w wielu ciekawych i żywych kolorach. W oryginale literki są drewniane. Ramka z imieniem nie musi zawisnąć koniecznie w pokoju dziecka może być użyta w pamiątkowej galerii na ścianie w salonie. Przedmiotem sprzedaży są literki ze sklejki brzozowej o grubości 3mm i wysokości 12,5 cm pierwsza literka (bez ogonków) reszta literek proporcjonalnie. Personalizowana litera imienia z żaróweczkami na pewno wprowadzi do pokoju dziecka przyjemne ciepło. Nasze obrazki na ścianę dla dziecka to świetny dodatek w każdym pokoju malucha. Pod literki i dekory jest już podklejona taśma montażowa, czyli po otrzymaniu paczuszki są już gotowe do przyklejenia. Coraz większą popularność ostatnimi czasy zdobywają personalizowane dekoracje do pokoju dziecięcego, które sprawiają, że nasza pociecha jeszcze bardziej pokocha swój pokoik. Drewniane literki są świetną dekoracja do pokoju malucha. Literki są ręcznie malowane i dekorowane ekologicznymi farbami akrylowymi. Te wszystkie ozdoby i akcesoria do dekoracji pokoju dziecięcego oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Wielką frajdę sprawia dziecku jeśli samo może uczestniczyć w wyborze odpowiedniej grafiki na ścianę swojego pokoju. Nasze literki na ścianę wykonujemy z wysokiej jakości samoprzylepnej folii półmatowej drukowanej z wykorzystaniem farb ekologicznych, które są bezpieczne i nie mają nieprzyjemnego zapachu. Literki są malowane i przygotowywane pod indywidualne zamówienie klienta. Napisy 3d na ścianę możesz zamówić w dowolnym kolorze. Jednym z idealnych pomysłów na prezent, a zarazem dekoracje pokoju malucha jest drewniana lampka nocna. Jeżeli szukasz nietypowego i oryginalnego pomysłu na prezent dla własnego dziecka albo pociechy kogoś z rodziny czy przyjaciół, literki dla dzieci zawsze będą dobrym rozwiązaniem. Użyj swojej wyobraźni i znajdź wzór na ścianę specjalnie dedykowany Twojej osobie. Drewniane literki mogą tworzyć wybrany napis. Literki dla dzieci występują pod różnymi postaciami - mogą to być ciekawe, ozdobne napisy na ścianę, dekoracyjne lampki w formie napisu czy też urocze metryczki Twojego malucha.