Ile kalendarzy zamówić, aby zakup był opłacalny?

2020-07-09

Kiedy firma zamawia kalendarze reklamowe, liczy na to, aby ten zakup przede wszystkim się opłacił. W związku z tym pytanie – ile kalendarzy zamówić, aby nie wykosztować się zbyt mocno, a z drugiej strony zyskać ilość, której zamówienie będzie miało sens?


Jeśli zależy komuś na tym, aby zakup był w stu procentach opłacalny, powinien pokusić się o kalendarze na zamówienie https://alselkalendarze.pl w większej ilości. Takie działanie zapewnia same korzyści. Jeśli oczywiście projekt jest wykonany profesjonalnie i ciekawie, bo atrakcyjne wizualnie kalendarze przyjmie każdy, więc nawet jeśli firma zamówi hurtową ilość, nie będzie miała problemu z ich rozdaniem. To poszerzy horyzonty działania reklamy. Jeżeli nie będzie to jeden kalendarz na zamówienie, a hurtowa ilość, to również cena jednostkowa znacznie spadnie. Przy prostych projektach można składać zamówienia już od kilkunastu sztuk, ale zdecydowanie lepiej zamawiać większe ilości.


Odkąd kalendarze tworzone na zamówienie cieszą się tak dużym zainteresowaniem, wiele firm poważnie zastanawia się nad ich ilością. Ilość powinna więc zależeć między innymi od jakości projektu.