Hurtownia medyczna – co w niej kupujemy?

2020-07-21

Hurtownie medyczne swoją ofertę dedykują branży medycznej szeroko pojętej. Chodzi o lekarzy, rehabilitantów czy też pielęgniarki. Hurtownie medyczne oferują między innymi sprzęt diagnostyczny, sprzęt medyczny, medyczne materiały, meble medyczne czy też odzież medyczną, które swoje zastosowanie znajdują w absolutnie każdej placówce szpitalnej. W ofercie także mają artykuły biurowe, materiały opatrunkowe, druki medyczne czy też artykuły czystościowe.

Odzież medyczna oraz materiały opatrunkowe

Do asortymentu podstawowego hurtowni medycznej należy medyczna odzież, która jest przeznaczona dla całego medycznego personelu, jak i także stanowi ochronną odzież dla pacjentów.

Otóż, hurtownia medyczna https://lines.com.pl/ oferuje także materiały opatrunkowe różnego rodzaju. Możemy tutaj wymienić takie materiały opatrunkowe jak: opaski, kompresy, watę, siatki, gazy, ligninę, paski do zamykania ran, serwety z gazy, przylepce czy też plastry. Chirurgiczne opaski znaleźć mogą swoje zastosowanie przy opatrywaniu zwichnięć lub też zakładaniu usztywnień na bardzo niewygodne oraz także miejsca trudno dostępne. Takim miejscem na przykład jest miednica.

Opatrunkowe materiały, które są sprzedane przez hurtownie medyczne, wykonane są z materiału, który jest nietoksyczny oraz całkowicie bezpieczny dla skóry. Co więcej posiadają także certyfikaty stosowne.

Na pewno w naszej okolicy działa jakaś hurtownia medyczna, która ma szeroki asortyment, a do tego oferuje naprawdę niskie ceny. Dokonamy tego bez żadnego problemu.