Frezowanie stali w nowoczesnym centrum obróbcznym CNC – zaufaj naszym

2020-05-08

Jest bardzo uniwersalne, ponieważ frezowanie nie dotyczy jedynie stali nierdzewnej, ale również drewna i różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Frezowanie 4D – frezowanie trójosiowe wykorzystujące dodatkowy obrót wzdłuż jednej. Frezowanie stali hartowanej, może się odbywać tylko na sucho, a do lepszego odprowadzania wióra używać sprężonego powietrza. Frezowanie stali http://www.faber-cnc.pl/frezowanie-cnc w nowoczesnym centrum obróbcznym CNC – zaufaj naszym kwalifikacjom i technologii! Oferowane przez nas frezowanie polega na oddzielaniu warstwy metalu od reszty przedmiotu. Frezowanie zalicza się do najbardziej wszechstronnych procesów w obróbce skrawaniem metali. Frezowanie jest drugim oferowanym przez nas podstawowym rodzajem obróbki metali metodą. Naszą specjalnością jest frezowanie CNC różnego rodzaju materiałów – drewna, tworzyw sztucznych, metali kolorowych, stali nierdzewnej oraz wielu innych. Pytanie, czy ogólnie dostępne tabele odpowiedników gatunków stali są w jakiś sposób usankcjonowane. Oprócz standardowej obróbki powierzchni 2D oferujemy też frezowanie 3D oraz grawerowanie.