Fizjoterapeuta z dojazdem Warszawa – tylko prywatnie czy na NFZ?

2020-12-10

 Nie każdy pacjent jest w stanie dojechać na umówioną wizytę u fizjoterapeuty – ci bowiem zajmują się nie tylko kontuzjami, urazami czy stłuczeniami lub pooperacyjnymi ćwiczeniami i powrotem do zdrowia, ale również osobami przewlekle chorymi, dla których swobodne poruszanie się na zewnątrz jest zwyczajnie niemożliwe. Na szczęście fizjoterapeuta z dojazdem w Warszawie przyjmuje również na NFZ.


Zapytaj o fizjoterapeutę z dojazdem w Warszawie


Jeśli chcesz uzyskać informację o tym, czy konkretna przychodnia współpracuje z fizjoterapeutą z dojazdem w Warszawie, zapytaj o to w rejestracji lub podczas rozmowy telefonicznej. Jeśli w danej placówce przyjmuje fizjoterapeuta, masz pełne prawo, po otrzymaniu stosowanego skierowania od lekarza prowadzącego, do skorzystania z takiej domowej wizyty. Jeśli jednak fizjoterapeuta z dojazdem warszawa https://aktywnaklinika.pl ma zbyt odległe terminy, a ty potrzebujesz pilnie pomocy, poszukaj odpowiedniego gabinetu w Internecie. Zwykle na stronach domowych fizjoterapeuci dokładnie opisują zakres oferowanych zabiegów.


Fizjoterapeuta z dojazdem w Warszawie – wybierz odpowiedniegoO ile w państwowych przychodniach przyjmują „ogólni” fizjoterapeuci, o tyle w Internecie można znaleźć propozycje specjalistów o bardzo wąskim zakresie, np. stricte sportowych. Zanim umówisz się na wizytę sprawdź, czego dokładnie oczekujesz.