Dokładna specyfikacja wypożyczalnia namiotów warszawa dostępna jest tutaj

2019-07-08

Transport namiotów na miejsce montażu stanowi koszt dodatkowy, którego wysokość jest wyliczana indywidualnie. Na stanie mamy ponad 200 namiotów bankietowych, dodatkowo namioty automatyczne oraz hale namiotowe. Ściany boczne do namiotów ogrodowych montowane są za pomocą gumek. Oferujemy również wynajem namiotów harcerskich i wojskowych NS-64 oraz hal namiotowych weselnych. Dokładna specyfikacja wypożyczalnia namiotów warszawa http://www.wynajem-namiotow.com.pl/ dostępna jest tutaj. Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu namiotów i wyposażenia dodatkowego na okres krótko lub długoterminowy (tylko namioty wojskowe). Przystępnie skonstruowany cennik sprawia, że namiot ekspresowy jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla dużych, jak i małych firm. Posiadamy umiejętności tworzenia wyjątkowego klimatu i dekorowania wnętrza namiotów tak, aby nastrój wpisywał się w motyw przewodni imprezy i zawsze pasował naszym klientom. Podane ceny netto obejmują wypożyczenie namiotów na jednodniową imprezę oraz montaż i demontaż (z montażem w dzień lub w przeddzień imprezy oraz z demontażem w dniu imprezy lub w dzień po imprezie). Większe powierzchnie do wynajmu uzyskujemy przez łączenie namiotów ze sobą. Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Poniżej przedstawiamy cennik wynajmu namiotów imprezowych. Oferujemy wynajem namiotów imprezowych, bankietowych, weselnych i tureckich namiotów z podłogą w niezwykle korzystnych cenach. Proponujemy opcje wynajmu namiotów w wybranym przez Państwa miejscu: - do samodzielnego montażu, - wynajem z montażem i demontażem sprzętu, - z transportem lub bez transportu. Na początku działalności specjalizowaliśmy się przede wszystkim w wynajmie namiotów ogrodowych montowanych głównie na piknikach, wystawach oraz przyjęciach okolicznościowych. I co najważniejsze, jako wypożyczalnia hal namiotowych proponujemy wynajem namiotów w naprawdę korzystnej cenie! Podstawą naszej działalności jest wynajem namiotów bankietowych wraz z wyposażeniem oraz obsługa cateringowa imprez przez wykwalifikowaną kadrę. W wypożyczalni namiotów ekspresowych Elmark-Wynajem dowolnie dobierzesz wielkość namiotu oraz jego wyposażenie dodatkowe. Elmark-Wynajem to wypożyczalnia namiotów i hal namiotowych, która świadczy usługi na terenie całego kraju. Prowadzimy wynajem namiotów z montażem u klienta ale też oddajemy je klientom do własnego montażu. Wynajem namiotów tureckich zapewni każdej firmie oryginalny wizerunek, dzięki atrakcyjnej konstrukcji dachu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą wynajmu namiotów tureckich, a także namiotów weselnych i hal namiotowych! Namiotów daje możliwość ich łatwej rozbudowy i podziału w dowolnym, czasie. To również wypożyczalnia namiotów, leżaków oraz obrusów. W przypadku dalszych wyjazdów, nasza wypożyczalnia hal namiotowych dysponuje własnym, tanim transportem.