Czym jest platforma Google AdWords?

2020-10-03

Google AdWords jest narzędziem, które służy do reklamowania naszej strony internetowej. Wszystko polega na kupowaniu linków sponsorowanych na frazy, które nas interesują. Warto wiedzieć, że google adwords reklama http://sem-assistant.com/oferta/linki-sponsorowane/ ma sens, kiedy chcemy wypromować naszą stronę firmową w Google.


Dlaczego coraz większa liczba firm i osób prywatnych korzysta z platformy Google AdWords?

Powodów tego jest wiele. Głównym jest fakt, że dzięki Google AdWords możemy stosunkowo szybko dotrzeć do nowych osób, które klikną w link sponsorowany w Google i odwiedzą naszą stronę. Wtedy firma, która korzysta z Google AdWords i kupuje linki sponsorowane na odpowiednie frazy, zauważy, że po krótkim czasie przybywa jej klientów. AdWords tym różni się od pozycjonowania, że na efekty nie musimy czekać tygodniami, miesiącami, lecz są one natychmiastowe. Warto także pamiętać o optymalizacji kampanii reklamowych w AdWords. Ma to kluczowe znaczenie, kiedy chcemy, aby nasze kampanie były zyskowne. Na te wszystkie aspekty musimy zwracać uwagę.